Pravá ruka manažera logistiky - zákaznická oblast

Pro firmu zabývající se výrobou komponentů důležitých pro výrobu v oblasti automotive hledám kolegu na pozici Logistics Customer Support Specialist.

Popis pozice

Náplň práce:

  • koordinace dodávek FG a vzorků na základě EDI a objednávek zákazníků,
  • starost o zákaznické portály,
  • komunikace s výrobním oddělením a oddělením kvality s cílem zajistit dostatečné množství FG pro dodávky,
  • příprava dodacích listů, štítků a celního dobavení zboží pro zahraniční zákazníky
  • příprava dokumentů pro odbavení testovaných vzorků od zákazníka do Číny,
  • zasílání ASN prostřednictvím portálů,
  • správa objednávek v systému ERP,
  • včasné vystavování prodejních FA a jejich evidence v ERP,
  • sledování stavu dodání každé zásilky,
  • komunikace se zákazníky ohledně reklamací dodávek, logistiky nebo kvality,
  • sledování stavu úhrady vystavených FA,
  • řízení spedice a skladů třetích stran,
  • příprava vývozních dokumentů včetně Inv./PL/BL.

Požadavky

  • I. stupeň vysokoškolského vzdělání
  • plynulá angličtina - každodenní komunikace
  • zkušenosti v oblasti logistiky v automotive
  • zkušenosti se správou zákaznických portálů

  • odpovědnou a samostatnou práci v nově postavené výrobní hale
  • příjemné, čisté a klimatizované prostředí s přátelskou atmosférou
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • odpovídající platové ohodnocení
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 150Kč
  • nástup možný ihned

Vaše kontaktní osoba

Katrin Grenová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.