Operátor ve výrobě | NÁSTUPNÍ BONUS 40.000 Kč!!!

Hledáme zručné lidi do výroby v Kopřivnici!

Popis pozice

Není podstatné pokud s pozicí nemáš zkušenosti, hlavní je, abys byl manuálně zručný a třísměnný provoz pro tebe není sprosté slovo :)

Pokud máš Kopřivnici trochu od ruky, tak to hned nevzdávej, nabízíme ti totiž svoz z: Nového Jičína, Příbora, Kopřivnice, Frenštátu pod Radhoštěm a Rožnova pod Radhoštěm.

Určitě nebudeš litovat, když tomu dáš šanci a ozveš se nám! :)

Požadavky

  • manuální zručnost (bez toho se neobejdeš)
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu (klasika, 8 hodinové směny)
  • dobrý zdravotní stav
  • fyzickou zdatnost

Nabídka

  • NÁSTUPNÍ BONUS 40.000 Kč
  • bonus za dobře odvedenou práci
  • příplatky za směnnost (práce přesčas ´práce v noci)
  • příplatek za práci o víkendu a ve svátek
  • svozový autobus zdarma
  • možnost ubytování
  • zajištěné stravování: oběd za 25 Kč

Vaše kontaktní osoba

Natálie Szutová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.