Hlavní účetní

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Plzni

Popis pozice

  • vedení účetní a daňové agendy společnosti
  • zpracovávání měsíčních a ročních závěrek a příprava reportů podle IFRS
  • vedení menšího týmu specialistů (2 účetních)
  • odpovědnost za platební styk, archivaci, evidenci majetku
  • zpracování přiznání k DPH, příprava podkladů pro ostatní daňová přiznání
  • vedení pravidelných inventarizací, jejich plán, provedení a vyhodnocení
  • spolupráce s auditory na ročních závěrkách
  • komunikace s finančním úřadem a bankami
  • spolupráce s daňovými poradci
  • dohled nad účtováním a oceňováním zásob
  • metodické a procesní nastavování účetních operací napříč ostatními odděleními společnosti
  • rekonciliace pohledávek a závazků s ostatními podniky ve skupině

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
  • znalost AJ nebo NJ alespoň na úrovni B1
  • praxe v oblasti účetnictví minimálně 5 let
  • praxe na pozici hlavní účetní minimálně 3 roky
  • znalost českých účetních standardů a daňových zákonů
  • znalost MS Office (Word, Excel)
  • výhodou je znalost práce v IS NAVISION
  • dobré organizační schopnosti
  • komunikativnost a flexibilita
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

  • jistotu a zázemí stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • příspěvek na závodní stravování
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • možnost nástupu ihned
  • zaměstnanecký program Vodafone
  • odměna za doporučení nového kolegy
  • smlouva na dobu neurčitou

Vaše kontaktní osoba

Marcela Žežulová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.