Kontrola kvality a lehká produkce - 1 směna(Strakonice)

Kontrola kvality a lehká produkce - práce na 1 směnu, místo výkonu práce Strakonice

Popis pozice

Náplň práce:
Kompletace a kontrola výrobků pro farmaceutický průmysl
Práce dle pokynů Uživatele
Dodržování BOZP, PO a pořádku na pracovišti

Požadavky

Praxe v kontrole nebo výrobě výhodou
Čistý trestní rejstřík
Pečlivost, trpělivost, spolehlivost
Velký důraz je kladen na absolutně čisté prostředí na pracovišti

Nabídka

HPP - nástup ihned
Práce pouze na RANNÍ SMĚNU - 6:00 - 14:30
Mzda od 115,- Kč/hod
Stravenkový paušál v hodnotě 82 Kč/ za odpracovanou směnu
Více než 24 dní dovolené/rok
Práce v čistém, moderním prostředí u mezinárodní firmy s více než 10 letou praxí v oboru
Práce v kolektivu 20 zaměstnanců

Vaše kontaktní osoba

Soňa Maršálková

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.