Elektrikář (m/ž)

Popis pozice

  • základní elektromontážní práce
  • zapojování elektrorozvaděčů, včetně provádění kontroly zapojení elektroinstalace

Požadavky

  • vyučení v oboru elektrikář, případně elektromechanik
  • osvědčení - vyhláška č.50/1978 Sb., minimálně § 5
  • zkušenosti v provádění elektrorozvodů (ovládacích i silových) výhodou
  • schopnost pracovat podle výkresové a technologické dokumentace
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • pozitivní a tvůrčí přístup k řešení úkolů

Nabídka

  • Práce na HPP - nástup ihned
  • SVOZY ZDARMA z Nové Bystřice, Horní Stropnice, Třeboně, Chlumu u Třeboně a Trhových Svinů + další města na trase autobusů
  • Dovolená - 25 dní
  • Měsíční prémie až 30%
  • Měsíční příplatek za neabsenci 1500,- Kč
  • Příspěvek na stravování + stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na ubytování

Vaše kontaktní osoba

Soňa Maršálková

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.