Nástrojař

Nástrojař

Hledáme šikovné nástrojaře do automotive.

Popis pozice

Provádí přípravu nástroje na výměnu , výkon preventivních prohlídek po výměně , vyčištění, promazání , konzervaci nástrojů
Operativně odstraňuje závady vzniklé v průběhu výroby
Provádí opravy nástrojů dle potřeb a plánu údržby
Provádí evidenci preventivních prohlídek a oprav dle zadání
Podílí se na přejímkách a zkouškách nových nástrojů
Spolupracuje s technologii při úpravách a modifikacích nástrojů

Požadavky

  • Ochota práce na směny (krátký dlouhý týden)
  • SOU, SŠ technického směru, nástrojař nebo praxe v oboru

Nabídka

  • 13. plat
  • 30% měsíční prémie
  • bonus za nepřetržitý provoz 4000, - 4500,-
  • čtvrtletní bonus 2700,-
  • motivační programy
  • zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, masáže…)
  • 5 týdnů dovolené

Místo výkonu práce: Turnov
Nástup ihned.

Vaše kontaktní osoba

Petra Stančevová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.