Head of cost controlling. 3.000 - 4.000 EUR.

Ve společnosti zabývající se pojišťovnictvím mám jednu volnou židli. Hledám šéfa nákladového controllingu, který bude řídit mezinárodní tým 4 lidí. 2 z nich sedí v Bratislavě zbylí 2 ve Švýcarsku.

Popis pozice

Jde o novou pozici, kdy se snažíme uvolnit ruce suprovní šéfce controllingu.
Budete si tedy moct do jisté míry nastavit tým, procesy apod.
Ačkoliv je to mezinárodní pozice, moc cestování nezažijete. Vše se odehrává na platformě Teams. Takže maximálně dvakrát do roka Vás čeká Švýcarsko. Jinak příjemná brněnská kancelář nebo home office.

Vhodným kandidátem bude člověk se zkušenostmi z controllingu ze sektoru finančnictví/pojišťovnictví, plynulou angličtinou.

Nejste to právě Vy, kdo nám zanalyzuje rozpočty, zpracuje budgety, zkonsoliduje náklady?

Požadavky

Zkušenosti v oblasti controllingu v segmentu pojišťovnictví/ bankovnictví.

Nabídka

3.0000 - 4.000 EUR.

Vaše kontaktní osoba

Michal Červinka

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.