Operátor skladu – pouze noční směna (19:00-3:30)

Chcete být noční posilou pro tuzemskou logistickou společnost? Pracujete raději v noci a přes den si užíváte volného času? Do skladu s neobvyklou pracovní dobou hledáme šikovné operátory, kteří zajistí hladký průběh příjmu a výdeje zásilek.

Popis pozice

  • skladová manipulace zboží, příjem a výdej
  • manipulace s paletovým a pojezdovým vozíkem
  • nakládka a vykládka kamionu
  • obsluha vážního pracoviště
  • užívání skenovací technologie
  • štítkování
  • místo výkonu práce - Plotiště nad labem

Požadavky

  •  SŠ/ZŠ + 2 roky praxe ve skladu výhodou
  • český nebo slovenský jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • ochotu s docházkou pouze na noční směny
  • aktivní přístup k práci
  • trestní bezúhonnost

Nabídka

  •  až 32 000 Kč brutto/měsíc
  • nástup – dle domluvy
  • možnost ubytování
  • jednosměnný provoz (8,5hod vč.přestávky)
  • příplatek za noční směnu
  • možnost svozu z hl.nádraží
  • jistota výplatního termínu - vždy do 10. dne v měsíci na účtu
  • práce v nově postavené hale (čisté prostředí, přátelský kolektiv)
  • stravenky (120kč/den)
  • 25 dní dovolené + 2 dny fit day
  • pracovní oděv a obuv

Vaše kontaktní osoba

Simona Hanusová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.