Inženýr pro embedded systémy

Sháním parťáka, který komunikačními dovednostmi jen srší! Umíš se přizpůsobit prostředí různorodých lidí? Skvěle!

Popis pozice

Největší část tvé náplní práce bude analýza. Čeho všeho vlastně?

  • požadavků na systémy a jejich aplikace na systémové a SW/HW úrovni
  • zákaznických specifikací a vývoj odpovídajících systémových požadavků
  • zákazníka a obecných standardů týkajících se jejich implikací pro projekt

Mimo to budeš podpora pro ASPICE a řídit vývoj SW specifikací spolu s týmem.

Požadavky

  • VŠ (technický nebo přírodovědný obor)
  • praxe na obdobné pozici
  • ASPICE (vývoj SW)
  • SCRUM výhodou
  • Zkušenosti s nástroji jako Siemens Polarion nebo DOORS

Nabídka

  • 5 týdnů dovolené
  • 3x sick day
  • příspěvek na stravování
  • pružná pracovní doba

Vaše kontaktní osoba

Natálie Szutová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.