Vedoucí údržby

Hledáme vedoucího údržby, který společnosti pomůže posunout údržbu na novou úroveň.

Jsme výrobní potravinářský závod s dlouholetou tradicí, jejichž produkty jsou známé svou kvalitou. Chceme, aby to tak i zůstalo, a proto hledáme vedoucího údržby, který nám pomůže toho dosáhnout.

Popis pozice

Jako vedoucí údržby budete mít na starosti následující oblasti:

Řízení a koordinace údržby všech výrobních strojů a zařízení

Řízení preventivní údržby a dalších moderních metod údržby (TPM, NPT, WMS)

Spolupráce při investičních projektech

Spolupráce s ostatními útvary závodu, komunikace s mistry

Vedení skupiny cca 20 seřizovačů

řízení skladu/nákupu náhradních dílů

Požadavky

Vzdělání v oboru strojírenství/elektro

Praxe ve vedení obdobného týmu 3 roky

praktické zkušenosti v oblasti servisu strojů/výrobních linek/dalšího zařízení ve výrobě

anglický jazyk pro komunikaci s dodavateli servisu

znalost MS Office

Nabídka

Atraktivní platové ohodnocení a benefity:

13. plat

příspěvek na stravné

příspěvek na dojíždění

příspěvek na penzijní připojištění

bonus za odpracovanou dobu

flexibilní pracovní doba

možnost dalšího vzdělávání, odborný i profesní růst

Možnost pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti

Nechcete čekat týdny na odpověď? Nebojte se, to se Vám u nás nestane - napište a uvidíte :)

Vaše kontaktní osoba

Martina Benešová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.