Procesní inženýr

Připojte se k nám a staňte se součástí budoucnosti mobility!

Auta a elektronika, to vždy patří k sobě. Jsi fanda elektromobilů? Chceš být součástí přípravy nových produktů v této oblasti?

Popis pozice

Jako procesní inženýr  budeš zodpovědný za vývoj a implementaci výrobních procesů pro výrobu komponentů do elektromobilů.

Budeš pracovat s týmem odborníků na výrobu, konstrukci a technologie, abyste vytvořili výrobní procesy, které jsou efektivní, spolehlivé a udržitelné.

Požadavky

Bystrá hlava, slušná škola, angličtina - to je trojka, za kterou se dnes platí

  • strojní nebo elektrotechnické vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni
  • praxe v automotive výhodou

Nabídka

  • tým odborníků
  • zázemí stabilní společnosti s budoucností
  • prostor pro nápady a inovace
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusový program
  • možnost dalšího vzdělávání

Vaše kontaktní osoba

Martina Benešová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.