Předák ve výrobě

Lokalita: Plzeňský kraj

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Barbora Fuchsová

barbora.fuchsova@hofmann-personal.cz

+420 725 988 706

Firma působící v automotive nyní hledá nové posily do svých týmů, přímo do kmene společnosti. Pokud máte zkušenosti s vedením lidí a nebojíte se dohlížet na chod směny. Napište nám!

Popis pozice

  • vedení týmu výrobních operátorů
  • práce ve směnném provozu (možnost nastavení si 8ti hod nebo 12ti hod směn)
  • spolupráce na plánování výroby
  • kontrola kvality, výkonů, dílů dle šablon
  • sledování pracovních postupů u obsluhy výrobních linek
  • zapisování do systému, dohled nad výměnu nářadí, zajišťování pořádku na pracovišti
  • motivace a hodnocení podřízených
  • dohlížení na dodržování BOZP a PO

Požadavky

  • SOU
  • praxe ve výrobní společnosti (automotive bude skvělé)
  • zkušenosti s vedením lidí
  • samostatnost, zodpovědnost, rozhodnost, organizační schopnosti
  • ochota pracovat na směny
  • šikovnost

Nabídka

  • velmi pěkný nástupní fix + další měsíční odměny
  • možnost vypracovat se na vyšší pozici (umíme ocenit šikovné kolegy)
  • stravenky, školení
  • dobrý pracovní kolektiv
  • příspěvky na dojíždění, penzijní a životní pojištění
  • 6 dní dovolené nad rámec
  • Multisport kartu