Autoklempíř

dohodou

Lokalita: Plzeňský kraj

Odměna: dohodou

Krátký popis

Pro našeho klienta, autorizovaného prodejce mototorových vozidel se sídlem v Plzni, hledáme vhodného kandidáta.

Popis pozice

  • Montáž, demontáž, opravy jednotlivých částí karoserie
  • Aplikace antikorozních nátěrů
  • Oprava drobných poškození laku karoserií a skříní vozidel
  • Svařování, vyrovnávání a broušení poškozených míst
  • Montáž doplňků karoserií
  • Kontrola geometrie karoserií, skříní a podvozků po opravách

Požadavky

  • Vyučen v oboru autoklempíř
  • Praxe v oboru
  • Spolehlivost, flexibilitu
  • Zodpovědnost
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabídka

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zaměstnanecké výhody
  • Zajištěné závodní stravování

Vaše kontaktní osoba

Štěrbová Vanda

vanda.sterbova@hofmann-personal.cz

+420 725 988 706