HR Recruitment Consultant

Lokalita: Liberecký kraj (Liberec)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Andrea Svěcená

andrea.svecena@hofmann-personal.cz

+420 725 895 457

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni do našeho interního týmu. Máte zkušenosti z personalistiky a rád/a byste je dále rozšiřoval/a? Víte, jak vést pohovor? Více informací naleznete níže.

Popis pozice

Zodpovědnost za zajištění komplexního náboru zaměstnanců pro naše klienty.
Vyhledávání vhodných uchazečů a následné vedení pohovorů.
Péče o klienty, rozvoj obchodních vztahů a navazování úzkých profesních kontaktů.
Monitorování trhu práce - aktivní oslovování potenciálních zákazníků.
Práce s interními systémy a aplikacemi, intenzivní využívání databází a sociálních sítí.

Požadavky

SŠ/VŠ vzdělání.
Zkušenost s nábory (recruitmentem) podmínkou.
Příjemné vystupování, pro-klientský přístup.
Výborné komunikační dovednosti.
Kreativní myšlení, inovativnost v hledávání vhodných řešení.
ŘP sk. B.

Nabídka

Možnost i zkráceného úvazku.
Motivační mzdové ohodnocení .
Dovolená 25 dní.
Stravenky v hodnotě 115 Kč.
Občerstvení na pracovišti zdarma.
Podpora vzdělávání (odborné a jazykové kurzy).
Pracoviště v centru Liberce.
Nástup dle dohody.