MISTR VÝROBY - pouze ranní směna

Lokalita: Plzeňský kraj (Ostrov u Stříbra)

Odměna: 32 000 Kč/měs

Vaše kontaktní osoba

Špringlová Marika

marika.springlova@hofmann-personal.cz

+420 602 119 523

Pro významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici Mistr výroby.

Popis pozice

  • vedení týmu operátorů
  • zodpovědnost za plnění plánu výroby v požadované kvalitě
  • dohled nad dodržováním definovaných standardů a pracovních postupů
  • dohled nad zaškolením podřízených
  • aktivní komunikace s odděleními v rámci celého závodu
  • dodržování standardů 5S

Požadavky

  • SŠ vzdělání nebo vyučen
  • zkušenost s vedením lidí
  • smysl pro zodpovědnost
  • komunikativní německý jazyk

  • práce v nadnárodním koncernu s možností čerpání zkušeností ze zahraničí
  • pestrá pracovní náplň
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • práce pouze na ranní směnu
  • nástup přímo pod firmu do kmene