Seřizovač

Lokalita: Plzeňský kraj

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Eva Sladká

eva.sladka@hofmann-personal.cz

+420 739 570 248

Pro našeho významného klienta se sídlem nedaleko Plzně, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku, na pozici:

SEŘIZOVAČ

Popis pozice

Hlavní náplň práce

  • nastavení technologických zařízení provozu na příslušné směně
  • zodpovídá za správné nastavení provozních parametrů stroje
  • zajišťuje plynulý chod stroje
  • jednoduché servisní činnosti a opravy
  • úzce spolupracuje s vedoucím stroje

Požadavky

  • vyučení v technickém oboru
  • schopnost získávat a v praxi uplatňovat nové technické poznatky
  • řidičský průkaz na VZV, vyhláška č. 50 výhodou
  • zodpovědnost, přesnost, smysl pro pořádek
  • odolnost vůči stresu
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu

  • práci na hlavní pracovní poměr v silné a stabilní společnosti
  • každoroční navyšování mezd
  • možnost firemní autobusové dopravy
  • příspěvek na stravování
  • možnost kariérního růstu