Samostatná obsluha CNC soustruh - mzda od 25 000 Kč!

Lokalita: Liberecký kraj (Liberec I - Staré Město)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Lenka Medková

lenka.medkova@hofmann-personal.cz

Pro našeho významného klienta vyhledáváme pracovníka na pozici Dělník - obsluha CNC soustruh.

Popis pozice

  • Obsluha CNC stroje soustruh,
  • seřizování a údržba CNC stroje soustruh,
  • validace produktů a ověřování programů,
  • používání tech. měřidel,
  • spolupráce na optimalizaci.

Požadavky

  • SOU vzdělání,
  • 2 roky zkušenosti na CNC soustruh,
  • spolehlivost, zodpovědnost.

Nabídka

  • zajímavé mzdové ohodnocení +příplatky, prémie,
  • nepřetržitý provoz (krátký/dlouhý týden),
  • firemní benefity (flexipasy, firemní akce,...),
  • stravenky,
  • nástup možný ihned.