Dělník v elektrotechnice - 2 směny, až 22 500 Kč

Lokalita: Liberecký kraj (Liberec I - Staré Město)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Hleba Natalyia

natalyia.hleba@hofmann-personal.cz

+420485110105

Pro našeho významného klienta hledáme zaměstnance na pozici Dělník v elektrotechnice.

Popis pozice

Náplň práce:

  • strojní a ruční práce ve výrobě el. součástí a materiálu
  • výroba desek plošných spojů, montáže sestav a podsestav kabelových svazků
  • různé přípravné práce včetně balení výrobků
  • obsluhuje výrobní linky a zařízení
  • provádí zapisování výkazů spojených s pracovní činností
  • dvousměnný provoz

Požadavky

  • manuální zručnost, flexibilita
  • pečlivost, svědomitost
  • barvocit
  • dobrý zrak

Nabídka

  • práci na dvě směny (ranní / odpolední)
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • příplatky za přesčas, odpolední směnu, za svátek, víkendy
  • příspěvky na stravování
  • pracoviště v Liberci: průmyslová zóna Sever

V případě zájmu se stavte u nás na pobočce v Liberci.

Sídlíme nedaleko bývalé kavárny Pošta, za divadlem F.X. Šaldy v Mariánské ulici 5A/1382.
Otevírací dny pondělí - čtvrtek 9:00-12:00 13:00-16:00 hodin, pátek 8:00-12:00 13:00-15:00.