Výrobní kontrolor/ka

Lokalita: Liberecký kraj (Česká Lípa)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Hleba Natalyia

natalyia.hleba@hofmann-personal.cz

+420485110105

Popis pozice

Náplň práce:

  • Kontrola kvality skleněných čoček pro automobilový průmysl
  • Práce na PC
  • Manipulace se skleněnými výrobky – vhodné spíše pro ženy
  • Nepřetržitý provoz (8 hod. směny)

Požadavky

  • Jemná motorika prstů
  • Zručnost, trpělivost
  • Spolehlivost

Nabídka

  • Zázemí stabilní výrobní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení – nástupní mzda 21 500 Kč (po zaučení až 32 000 Kč)
  • 100 Kč stravenka/směna
  • Příspěvek na cestovné až do výše 2.100,- Kč / rok
  • Příspěvek na školku 3.000,- Kč / rok
  • Příspěvek na dětskou rekreaci 2.000,- Kč / rok
  • Příspěvek na dioptrické brýle 2.000,- Kč / rok
  • Poukázka na nákup pracího prostředku 100,- Kč / měsíc
  • Příplatky vyšší než dané zákonem
  • Náborová prémie

Nástup: ihned nebo dohodou
Místo výkonu práce: Česká Lípa

STAVTE SE OSOBNĚ NA POBOČCE AGENTURY! Sídlíme v Hrnčířské ulici 768, Česká Lípa.
Pondělí, středa od 9:00-12:00 13:00-15:00 hodin
Pátek od 9:00-12:00 13:00-14:00 hodin.
Volat můžete ve všedních dnech od 7:00 - 15:00 hodin.