Testování aut budoucnosti Plzeň

Lokalita: Plzeňský kraj (Plzeň 3)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Zlatohlávková Lucie

lucie.zlatohlavkova@hofmann-personal.cz

+420 603 551 982

Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost se sídlem v Plzni, hledáme vhodné pracovníky na obsazení následující volné dlouhodobé brigády:

Testování aut budoucnosti v Plzni

Popis pozice

testovací jízdy se svěřenými vozy po předepsané trase v běžném provozu, práce ve směnném provozu ( práce s PC)

Místo výkonu: Plzeň

Požadavky

Požadavky: řidičský průkaz v držení min. 7 let, nulový stav v bodovém hodnocení řidiče

Nabídka

Základní mzda je sjednocena na 100 - 150Kč/hod
Bonusy za docházku.

Další pozice...

Testování aut budoucnosti Praha

Plzeňský kraj (Praha 5) | 15. březen 2019 | dohodou

Vývojář automatického testování

Jihomoravský kraj (Brno) | 1. listopad 2019 | dohodou

Personální koordinátor pro pobočku Plzeň

Plzeňský kraj (Plzeň) | 4. prosinec 2019 | dohodou

Šéf studia (kameraman, střihač)

Plzeňský kraj (Plzeň) | 26. listopad 2019 | dohodou

Technik (uvádění a programování zařízení) TOP BENEFITY

Jihomoravský kraj (Brno) | 18. listopad 2019 | dohodou

Technická podpora

Liberecký kraj (Frýdlant) | 29. listopad 2019 | 30 000 Kč/měs