Operátor/ka výroby - až 23.000 Kč - čistá výroba - 12ky - Klášterec

Lokalita: Ústecký kraj (Klášterec nad Ohří)

Odměna: 20 - 23 000 Kč/měs

Vaše kontaktní osoba

Jana Čiháková

jana.cihakova@hofmann-personal.cz

+420 727 902 463

Popis pozice

  • montáž v elektrotechnickém průmyslu, manipulace s materiálem
  • nepřetržitý provoz, 12-ky ( kr./dl. týden)
  • osazování a pájení základních desek
  • doplňování materiálu
  • odstraňování odpadu
  • kontrola kvality výrobků

Požadavky

  • ochotu pracovat

Nabídka

  • dotované stravování (závodní jídelna)
  • osobní ohodnocení až 30 Kč/hodinu
  • týmová prémie 22 Kč/hod.
  • letní a zimní příspěvek (2*ročně 50%)
  • příspěvek na dopravu
  • příplatky
  • 25 dní dovolené
  • 37,5 hod./týden