Svářeč na jednu směnu :)

Lokalita: kraj Vysočina (Třebíč)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Süsserová Lucie

Süsserová Lucie

lucie.suesserova@hofmann-personal.cz

+420 724 396 359



Popis pozice

  • Hledáme šikovné svářeče do Třebíče na jednu směnu
  • Náplní práce je svařování potrubí
  • Spolupráce s techniky

Požadavky

  • Platný svářečský průkaz je podmínkou
  • Pracovní doba 6:00 – 14:30
  • Manuální zručnost

Nabídka

  • Motivující mzda + bonusy
  • Celkem 28 dnů dovolené
  • Moderní pracovní prostředí
  • Možnost dalšího vzdělávání

Další pozice...

Brigáda do výroby na RANNÍ SMĚNU (7:00 - 15:30)

Jihomoravský kraj (Brno) | 3. prosinec 2019 | 104 - 104 Kč/hod

Svářeč – příspěvek na dopravu!

Olomoucký kraj (Okres Přerov) | 3. prosinec 2019 | dohodou

Skladník na ranní směnu! :-)

Jihomoravský kraj (Brno) | 22. září 2019 | 20 - 24 000 Kč/měs

Operátor ve výrobě na RANNÍ SMĚNU (7:00 - 15:30)

Jihomoravský kraj (Brno) | 2. prosinec 2019 | 17 500 - 21 500 Kč/měs

Montážní dělník na 1 RANNÍ SMĚNU

Jihomoravský kraj (Brno-město) | 31. červenec 2019 | 115 - 138 Kč/hod

Svářeč TIG

Plzeňský kraj (Nýřany) | 2. srpen 2019 | dohodou


Máte zájem o tuto pozici? Napište nám!


Jméno: *
Váš e-mail: *
Telefon: *
Dotaz:
(Max 10 MB, .jpg, .pdf, .doc, .docx, .txt, .pages, .rtf, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, více souborů vyberete přidržením tlačítka Ctrl)
Zadejte hlavní město ČR:
Nevyplňujte toto pole:


Po vyplnění formuláře vám odpovíme v nejbližším možném termínu.