Operátor výroby - dvousměnný/třísměnný provoz

Lokalita: Jihomoravský kraj (Brno-Slatina)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Jelínková Kateřina

katerina.jelinkova@hofmann-personal.cz

+420 725 919 905

Popis pozice

Náplní práce je výroba optických vláken.
Budoucí zaměstnanci si budou moci prohlédnout výrobu ještě před nástupem do práce.
Práce je vykonávána na 7,5 hodiny, od pondělí do pátku.
Místo výkonu práce: Brno-Slatina

Požadavky

Manuální zručnost.
Ochotu pracovat na 2 nebo 3 směny dle výběru.

Možnost pracovat buď na dvousměnný provoz nebo třísměnný provoz
Odměna za produktivitu 2000 Kč/měs.
Příplatek za třísměnný provoz 1500 Kč/měsíčně. + 15% noční příplatek.
Kvartální bonusy
25 dnů dovolené
Dotované stravování (výběr ze 7 druhů jídel).
Možnost kariérního postupu a s tím související navýšení mzdy