Operátor výroby - min. 22.000 Kč/měs.

Lokalita: Jihomoravský kraj (Brno-Slatina)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Martina Lukáčová

martina.lukacova@hofmann-personal.cz

+420 725 919 905

Popis pozice

Náplní práce je výroba optických vláken.
Budoucí zaměstnanci si budou moci prohlédnout výrobu ještě před nástupem do práce.
Práce je vykonávána na 7,5 hodiny, od pondělí do pátku.
Místo výkonu práce: Brno-Slatina.

Požadavky

Manuální zručnost.
Ochotu pracovat na 3 směny (ranní/odpolední/noční), střídaní po týdnech.

Nabídka

Odměna za produktivitu 2000 Kč/měs.
Příplatek za třísměnný provoz 1500 Kč/měsíčně. + 15% noční příplatek.
Kvartální bonusy.
25 dnů dovolené
Dotované stravování (výběr ze 7 druhů jídel).
Možnost kariérního postupu a s tím související navýšení mzdy :-)
Bonus za doporučení dalšího člověka