Brigáda skladník s platným VZV - ranní směna

Lokalita: Jihomoravský kraj (Brno-Město)

Odměna: 128 - 128 Kč/hod

Vaše kontaktní osoba

Jelínková Kateřina

katerina.jelinkova@hofmann-personal.cz

+420 725 919 905

Do menšího a pohodového kolektivu hledáme posilu do skladu s platným průkazem VZV nebo alespoň praxí s ježděním na VZV.

Práce je vykonávána od pondělí do pátku od 7:00-15:30 v Brně-Modřicích.

Nejdříve je smlouva na DPČ. Pokud bude zájem o smlouvu na HPP, je možno po 3 odpracovaných měsících

Popis pozice

Požadavky

  • Praxi s VZV
  • Nástup ihned

Nabídka

  • mzdu 128 Kč/hod.
  • stravenka v hodnotě 90 Kč za každý odpracovaný den
  • jednosměnný provoz PO-PÁ / 8 hod denně