Operátor výroby, až 25.000 Kč - svoz Chomutov, Jirkov

Lokalita: Ústecký kraj (Klášterec nad Ohří)

Odměna: 24 - 25 000 Kč/měs

Vaše kontaktní osoba

Jana Čiháková

jana.cihakova@hofmann-personal.cz

+420 727 902 463

Hledáme operátory do výroby vzduchových filtrů do nákladních aut na Chomutovsku. Náborový příspěvek 15.000! Pokud přivedeš kamaráda můžeš získat dalších až 15.000 nebo až 18.000.

Popis pozice

  • obsluha výrobní stanice
  • manipulace s materiálem
  • práce v kolektivu
  • výroba, kontrola, balení, stříhání, expedice

Požadavky

  • pouze manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • třísměnný provoz
  • dobrý zdravotní stav

Nabídka

  • nástupní mzdu od 24.850 Kč (hrubého vč. bonusů)
  • stravenky v hodnotě 100 Kč na den
  • příplatky za svátky a přesčasové směny
  • 25 dnů dovolené
  • svozovou dopravu ZDARMA
  • příspěvek na dopravu
  • nadstandardní péči
  • náborový příspěvek 15000,- Kč
  • bonus "přiveď kamaráda" 15000,- + 3000 Kč