Skladový operátor/ka

Lokalita: Karlovarský kraj (Cheb)

Odměna: 19 100 - 25 000 Kč/měs

Vaše kontaktní osoba

Kuna David

Kuna David

david.kuna@hofmann-personal.cz

+420 601 572 702

Pro našeho významného klienta v Chebu hledáme zaměstnance na HPP s možným nástupem IHNED.

Popis pozice

  • Nenáročná manuální práce v čistém prostředí
  • Příjem zboží, vyskladňování, naskladňování
  • Třídění, balení
  • Práce s ručním skenerem

Požadavky

  • Pečlivost, spolehlivost
  • Ochota pracovat na dvě směny (ranní, odpolední)
  • Ochota učit se novým věcem

Nabídka

  • Dlouhodobé uplatnění na hlavní pracovní
poměr
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
Škála benefitů:
  • Stravování na pracovišti zdarma
  • Příplatek za VZV až 3000 Kč/měs.
  • Individuální výkonnostní bonus až
6000 Kč/měs.
  • Možnost výplaty mzdy v hotovosti, Možnost
týdenních záloh