IT operátor/ka

Lokalita: Plzeňský kraj

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Špringlová Marika

marika.springlova@hofmann-personal.cz

+420 602 119 523

Pro významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici IT operátor/ka.

Popis pozice

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Provádět instalaci, odstraňování závad, podporu uživatelů (řešení jejich pracovních problémů v souvislosti s informačním systémem a pomáhat co nejefektivnějšímu využívání instalovaného softwaru)
  • Pečovat o sítě a serverové systémy
  • Spravovat plánovací systém výroby
  • Zpracovávat data, analyzovat a řešit vzniklé odchylky v plánovacím systému výroby
  • Provádět potřebné změny pro dodržování firemních standardů v oblasti IT
  • Spolupracovat s regionálním koordinačním IT centrem
  • Sledovat trendy v oblasti IT a snažit se o neustálé zdokonalování informačních systémů v závodě
  • Chránit firemní i osobní data ve společnosti před poškozením a zneužitím
  • Zpracovávat interní požadavky na technické a aplikační vybavení
  • Zajišťovat předávání techniky uživateli a odpovídat za zprovoznění
  • Kontrolovat funkčnost všech částí informačního systému v závodě
  • Dbát na efektivní využívání prostředků IT v závodě

Požadavky

  • SŠ /výpočetní technika nebo technického zaměření/
  • Alespoň 1 rok praxe
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost práce na síti ( UNIX, WINDOWS)
  • Znalost aplikací pod WINDOWS (Office)
  • Schopnost zpracovávat a analyzovat data v systému SQL výhodou
  • Komunikativnost
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabídka

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Široké spektrum firemních benefitů
  • Závodní stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dojíždění
  • Mobilní telefon, notebook
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání
  • Firemní akce
  • Možnost kariérního růstu
  • Práci v mezinárodním prostředí s každodenním využitím cizích jazyků
  • Nástup přímo pod firmu do kmene