Dělník ve výrobě

Lokalita: Karlovarský kraj (Cheb)

Odměna: 25 - 27 000 Kč/měs

Vaše kontaktní osoba

Kuna David

Kuna David

david.kuna@hofmann-personal.cz

+420 601 572 702

Pro našeho významného klienta v Chebu, hledáme uchazeče na pozici dělník ve výrobě. Práce je vhodná spíše pro muže.

Popis pozice

Náplň práce:

  • Manuální práce se dřevem
  • Práce na nýtovacím stole

Požadavky

  • Pečlivost
  • Spolehlivost
  • Ochota pracovat na dvě směny
  • Manuální zručnost
  • Praxe v dřevozpracující výrobě výhodou nikoliv podmínkou

Nabídka

  • Dlouhodobé uplatnění na hlavní pracovní poměr
  • Základní mzda 25 000 Kč/měs.
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Nástup možný ihned
  • Škála benefitů:
stravenky v hodnotě 80Kč/směnu, Docházkový bonus, Příspěvek na dopravu,
25 dní dovolené, 3 dny sick day,