Lean Assistant

dohodou

Lokalita: Plzeňský kraj

Vloženo: 7. listopad 2018

Odměna: dohodou

Popis pozice

  • zpracování, analýza výrobních dat v SAP
  • hodnocení ukazatelů
  • sledování výrobních toků v interní systému
  • udržování a zlepšování stávajícího systému
  • spolupráci při plánování výroby k dosažení stanovených KPI
  • spolupráce při tvorbě layoutů pracovišť k dosažení lepších výsledků výroby
  • návrhy nápravných opatření v případě prostojů, neplnění plánu výroby

Krátký popis

Máte rád/ráda práci s daty? Baví Vás tvořit analýzy a prostor pro zlepšení interních procesů? Staňte se součástí významné zahraniční společnosti a uplatněte své zkušenosti na nové pozici KPI Specialist.

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického zaměření
  • zkušenosti z obdobné pozice, ideálně v automobilovém průmyslu
  • zkušenosti z vyhodnocováním dat v ERP systému – SAP
  • komunikativní znalost AJ, popřípadě NJ s alespoň částečnou znalostí AJ
  • analytické a systematické myšlení
  • komunikativní osobnost, týmový hráč

Nabídka

  • práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • firemní akce
  • intenzivní vzdělávání v jazycích a oboru
  • dotované stravování
  • Cafeterie - Flexipass
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění

Vaše kontaktní osoba

Štěrbová Vanda

vanda.sterbova@hofmann-personal.cz

+420 725 988 706