Mistr/Mistrová výroby - jednosměnný provoz

dohodou

Lokalita: Plzeňský kraj (Plzeň - jih)

Vloženo: 8. listopad 2018

Odměna: dohodou

Popis pozice

  • řízení, motivace, hodnocení týmu ve výrobě
  • rozdělení pracovních úkolů
  • zajištění plynulého chodu výroby
  • dohled nad dodržováním pracovních postupů, hygieny a bezpečnosti na pracovišti
  • spolupráce při plánování, přípravě výroby a zavádění nových projektů
  • spolupráce s ostatními odděleními – kvalita, logistika, konstrukce

Krátký popis

Máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobě a nevyhovuje Vám směnný provoz? Staňte se součástí významné společnosti se sídlem nedaleko Plzně a uplatněte své zkušenosti na pozici Mistra/mistrové.

Požadavky

  • SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní společnosti
  • vůdčí typ, schopnost vést tým
  • znalost čtení technické dokumentace
  • zkušenosti s plánováním výroby vítány

  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti
  • příjemné pracovní prostředí, jednosměnný provoz!!!!
  • dotované stravování ve firemní kantýně
  • možnost odborného vzdělávání, jazykové kurzy
  • každoroční nárůst mezd
  • vánoční prémie

Vaše kontaktní osoba

Štěrbová Vanda

vanda.sterbova@hofmann-personal.cz

+420 725 988 706