MECHANIK ÚDRŽBY

dohodou

Lokalita: Ústecký kraj (Chabařovice)

Vloženo: 15. listopad 2018

Odměna: dohodou

Popis pozice

  • Řešení nedostatků v bezpečnosti zařízení a strojů, v opakovatelnosti cyklů zařízení a strojů
  • Provádění operativní – poruchové údržby strojů a oprav na zařízeních dle stanovených priorit
  • Provádění preventivní údržby dle rozpisů a plánů
  • Navrhování zlepšování v systému preventivní údržby za účelem snížení časů prostojů a jejich četnosti
  • Provádění drobných úprav na zařízeních za účelem zvýšení bezpečnosti, zlepšení ergonomie
  • Aktivně se podílí na zavádění 5S a jiných systémů dle potřeb společnosti
  • Nepřetržitý provoz

Krátký popis

Požadavky

  • SO/ÚSO - technického zaměření
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou
  • Schopnost rozhodovat a řešit problémy
  • Schopnost týmové práce
  • Proaktivní přístup

Nabídka

  • Práce v kmeni společnosti
  • Dobré mzdové ohodnocení podle vykonané práce, 13. mzda podle hospodářských výsledků
  • Možnost profesního růstu, profesního vzdělávání
  • Příspěvek na obědy, dotované nápoje apod.
  • Poukázky Flexi Pass, příspěvek na dětské rekreace a další firemní benefity
  • Akcionářský program
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené za kalendářní rok
  • Zvýhodněný mobilní tarif

Vaše kontaktní osoba

Turková Michaela

michaela.turkova@hofmann-personal.cz