Specialista údržby s AJ, RANNÍ, od 30.000 Kč

dohodou

Lokalita: Ústecký kraj (Bítozeves, Žatec)

Vloženo: 16. listopad 2018

Odměna: dohodou

Popis pozice

  • údržba

Požadavky

  • technicky zdatný, orientace ve výkresové dokumentaci
  • elektro vzdělání / případně vyhl. 50/1978 §6
  • alespoň základy angličtiny - komunikace
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost elektrotechniky hydrauliky, pneumatiky výhodou

Nabídka

NÁSTUP DO KMENE SPOLEČNOSTI

  • ranní 7:00 - 15:30, 8:00 - 16:30 + výjezdy
  • 13. mzda
  • stravenky, zvýhodněné stravování na pracovišti
  • příspěvek na dojíždění

Vaše kontaktní osoba

Malá Klára

Malá Klára

klara.mala@hofmann-personal.cz

725 960 656