Elektromechanik

Lokalita: Olomoucký kraj (Okres Přerov)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Süsserová Lucie

lucie.suesserova@hofmann-personal.cz

+420 724 396 359

Popis pozice

  • Elektroinstalace strojních zařízení
  • Práce s technickou dokumentací
  • Spolupráce s kolegy
  • Práce v centrále a po zaučení občasné služební výjezdy do zahraničí
  • Půl roku adaptace v centrále, poté výjezdy cca 4x za rok

Požadavky

  • SOU/SŠ, elektro obor
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., paragraf 6 podmínkou
  • Flexibilita, zručnost, práce v týmu

Nabídka

  • Slušná mzda
  • Vysoké diety na služebních cestách
  • Dovolená 25 dnů
  • Příspěvek na stravování, na dopravu, na penzijní připojištění
  • Poukázky
  • Firemní akce
  • Možnost dalšího vzdělávání