SAP Specialist

dohodou

Lokalita: Plzeňský kraj (Plzeň - jih)

Vloženo: 26. listopad 2018

Odměna: dohodou

Popis pozice

  • správa a podpora komplexního prostředí SAP
  • řízení každodenních provozních činností
  • poskytování technické pomoci a spolupráce s dalšími týmy
  • účast na změnách a projektech (odhady, návrh, konfigurace, implementace)
  • zajištění, aby bezpečnost SAP zůstala v souladu s osvědčenými postupy SAP a naší vnitřní bezpečností

Krátký popis

Hledáte novou výzvu v oblasti správy ERP systému? Staňte se součástí významné výrobní společnosti se sídlem nedaleko Plzně a uplatněte své zkušenosti na pozici SAP Specialist.

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe se zaměřením na IT)
  • min. 2+ roky zkušeností s customizací /implementací SAP
  • AJ slovem i písmem, znalost NJ výhodou nikoliv podmínkou
  • schopnost komunikovat na všech úrovních organizace
  • spolehlivost, časová flexibilita, samostatnost
  • znalosti procesů výrobních podniků výhodou

  • perspektivní zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti
  • možnost zvyšování kvalifikace, odborné a jazykové kurzy
  • dotované stravování
  • dopravu z/do Plzně a okolí firemním autobuse zcela zdarma
  • interní náborová prémie
  • vánoční prémie (50% z platu)
  • každoroční nárůst mezd
  • mnoho dalších zaměstnaneckých výhod

Vaše kontaktní osoba

Štěrbová Vanda

vanda.sterbova@hofmann-personal.cz

+420 725 988 706