Skladník/skladnice - ubytování zdarma

dohodou

Lokalita: Plzeňský kraj (Dobřany)

Vloženo: 27. listopad 2018

Odměna: dohodou

Popis pozice

  • nakládka a vykládka kamionů pomocí manipulační techniky
  • zajištění včasné přepravy
  • převzetí operativních úkolů ve skladu
  • kontrola dokladů o příjmu v výdeji zboží, zadávání dat do systému
  • další úkoly spojené s denní rutinou ve skladovém hospodářství
  • práce ve dvousměnném provoze

Krátký popis

Pro novou pobočku našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladník/skladnice.

Požadavky

  • zkušenosti z obdobné pozice
  • platný průkaz VZV
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • ochotu pracovat na dvě směny

Nabídka

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost podílet se na zahájení provozu nové pobočky
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování

Vaše kontaktní osoba

Štěrbová Vanda

vanda.sterbova@hofmann-personal.cz

+420 725 988 706