Elektrikář, DOCHÁZKOVÝ BONUS A PRÉMIE

Lokalita: kraj Vysočina (Jihlava)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Süsserová Lucie

lucie.suesserova@hofmann-personal.cz

+420 724 396 359

Popis pozice

Hledáme kolegu na pozici elektrikáře do výroby.

  • Náplní práce je zapojení nových zařízení a elektro opravy
  • Dále dohled nad skladovými zásobami a vedení související administrativy

Požadavky

  • Vyučen/SŠ, obor elektro
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., §6
  • Zkušenosti se slaboproudem

Nabídka

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Docházkový bonus, prémie po ZD
  • Další vzdělávání
  • Dotované stravování
  • Slevy na produkty