Elektro údržbář/ka

dohodou

Lokalita: Plzeňský kraj

Vloženo: 10. prosinec 2018

Odměna: dohodou

Popis pozice

  • Řešení všech technických úkolů v rámci výrobní ch technologií
  • Zabezpečení chodu výrobních zařízení po elektrotechnické stránce
  • Údržba a opravy strojů a technického zařízení

Požadavky

  • SOU se zaměřením elektro
  • Vyhláška č. 50 + § 6
  • Alespoň základy německého nebo anglického jazyka
  • Praxe v oboru min. 1 rok

Nabídka

  • 13.plat
  • Důchodové a životní pojištění
  • Kvartální bonusy ve výši 10%
  • 5 týdnů dovolené
  • Školení
  • Vzdělávací kurzy
  • Závodní – dotované stravování
  • Věrnostní bonusy po prvním roce

Vaše kontaktní osoba

Špringlová Marika

marika.springlova@hofmann-personal.cz

602119523