Obchodní zástupce pro Severní Čechy

dohodou

Lokalita: Liberecký kraj

Vloženo: 12. prosinec 2018

Odměna: dohodou

Popis pozice

NÁPLŇ PRÁCE

  • péče o stávající zákazníky společnosti
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • realizace prodejních zakázek
  • prezentace produktů, sestavování nabídek
  • administrativní činnost

Krátký popis

Jste technicky založený typ s obchodním duchem?
Nevadí Vám denní cestování za klienty?

Pro dynamickou a inovativní společnost zabývající se obchodem s nářadím, stroji, dílenskými potřebami, vybavením provozů a pracovní ochranou hledáme OBCHODNÍ ZÁSTUPCE.

Požadavky

  • min. SŠ vzdělání
  • praxe v obchodu podmínkou
  • technické znalosti velkou výhodou
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • komunikační a prezentační dovednosti

Nabídka

  • HPP na dobu neurčitou
  • služební automobil (i pro soukromé účely)
  • flexibilní pracovní doba
  • rozsáhlé školení a neustálé vzdělávání
  • mzda závislá na výši obratu (fix+prémie)

Vaše kontaktní osoba

Votavova Anna

anna.votavova@hofmann-personal.cz

702168011