Technik kvality – 3D měření

dohodou

Lokalita: Plzeňský kraj (Plzeň)

Vloženo: 13. prosinec 2018

Odměna: dohodou

Popis pozice

  • zajištění kontroly kvality vyrobených dílů pomocí měřících přístrojů
  • obsluha a programování 3D měřících přístrojů ¨
  • zpracování výsledků měření, tvorba reportů
  • kalibrace a evidence měřidel
  • tvorba výkresů pro měřící přípravky

Krátký popis

Hledáte příležitost jak nastartovat svoji kariéru nebo jen potřebujete změnu? Nabízíme zajímavou práci pro absolventy i zkušené kandidáty. Staňte se součástí významné výrobní společnosti se sídlem v Plzni, která do svého kvalitářského týmu hledá Technika kvality 3D měření.

Požadavky

  • SŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • dobré znalosti matematiky a fyziky
  • znalost angličtiny alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • uživatelská znalost práce na PC
  • praxe na obdobné pozici výhodou, nikoli podmínkou
  • ochotu pracovat ve dvou směnném provozu

Nabídka

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost uplatnění pro absolventy i zkušené techniky kvality
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na dojíždění
  • příspěvek na kulturu, sport, zdraví

Vaše kontaktní osoba

Štěrbová Vanda

vanda.sterbova@hofmann-personal.cz

+420 725 988 706