MONTÁŽNÍ OPERÁTOR

dohodou

Lokalita: Ústecký kraj (Lovosice)

Vloženo: 18. prosinec 2018

Odměna: dohodou

Popis pozice

  • Montáž komponentů do automobilů

Krátký popis

Požadavky

  • ZŠ, SOU
  • Manuální zručnost
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Spolehlivost, pozornost, pečlivost

Nabídka

  • práce v kmeni společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (dotované stravování, bonus za docházku, příspěvky na penzijní a životní pojištění, příspěvky na rehabilitaci, dovolená navíc.....)
  • 2 a 3 směnný provoz

Vaše kontaktní osoba

Turková Michaela

michaela.turkova@hofmann-personal.cz