IT Business Systems Section Manager

dohodou

Lokalita: Ústecký kraj (Lovosice)

Vloženo: 18. prosinec 2018

Odměna: dohodou

Popis pozice

  • Řízení menšího týmu sekce Business systems
  • Implementace nového systému řízení výroby, integrace a zefektivnění dalších informačních systémů
  • Vývoj a správa datového skladu a integračních platforem pomocí SSIS
  • Projektové řízení
  • Správa a podpora informačních systémů
  • Rozvoj klíčových uživatelů napříč společností
  • Podílení se na tvorbě strategie informačních systémů

Krátký popis

Požadavky

  • Pokročilá angličtina (komunikace s IT manažerem pro Evropu)
  • Silné analytické myšlení a schopnost komplexního řešení problémů
  • Schopnost řídit projekty typu zavádění nového ERP systému, integrace, a podobně
  • Samostatnost při řešení úkolů
  • Proaktivní přístup k práci – ochota přebírat iniciativu, přicházet s nápady na řešení problémů
  • Výborné komunikační a interpersonální dovednosti
  • Chuť průběžně se vzdělávat a sledovat rozvíjející se technologie
  • MS SQL Server, zkušenosti s tvorbou datového skladu a integracemi je podmínkou, znalost administrace

Výhodou je:
  • Praxe v oblasti business konzultant
  • Zkušenosti z dalších oblastí IT
  • Praxe ve vedoucí pozici
  • Znalost programování v .NET (C#)

Nabídka

  • Práci v kmeni společnosti
  • Práci v zajímavém prostředí mezinárodní společnosti
  • Přátelský kolektiv a prostředí
  • Možnost tvořit změny pro lepší efektivitu firemních procesů
  • Možnost vzdělávání (jak technického, tak manažerského směru)

Vaše kontaktní osoba

Turková Michaela

michaela.turkova@hofmann-personal.cz