Projektový manažer

dohodou

Lokalita: Praha hl.m.

Vloženo: 8. leden 2019

Odměna: dohodou

Popis pozice

Pro přední stavební společnost hledáme Projektového manažera. Nenecháme Vás v tom a budeme s Vámi v denním kontaktu. Budete spolupracovat s výrobními, obchodními řediteli a vedením společnosti. Využijete své zkušenosti z oboru!

Náplň práce:

  • řízení přípravy a realizace staveb podle výrobního programu, platné legislativy a platných smluv
  • stanovování koncepcí technických řešení výstavby
  • koordinace realizace díla, řízení technologických a pracovních postupů výstavby
  • zajišťování plynulosti výstavby včetně jejího ekonomického řízení

Požadavky

  • dostatečnou praxi, na vysokoškolském diplomu netrváme.
  • rádi bychom viděli vaše reference z realizací větších stavebních objektů.
  • na této pozici manažer projektu (Senior) budete potřebovat autorizaci, protože vám svěříme realizaci velkých zakázek
  • samostatnost s vysokým pracovním nasazením
  • skvělé organizační a komunikační schopnosti
  • věříme v týmovost a rádi Vás našemu dobře fungujícímu týmu představíme
  • velmi důležitý je pro nás time-management (umět si naplánovat priority a být efektivní)
  • řidičský průkaz sk.B

Nabídka

  • zajmavou práci v týmu, který spolupracuje a pomáhá si
  • jsme česká společnost s plochým řízením, u nás budete znát svoje kolegy nejen podle jména a stejně tak i oni vás
  • jsme stabilní společnost, která zaštiťuje zajímavé projekty
  • nabízíme vám rozvoj v rámci společnosti, odborný růst a profesní vzdělávání
  • flexibilní pracovní dobu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • telefon, notebook a reprezentativním služební vůz i pro soukromé účely
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na stravné a penzijní připojištění

Vaše kontaktní osoba

Hofírek Filip

filip.hofirek@hofmann-personal.cz