Operátor výroby - Chomutov

Lokalita: Ústecký kraj (Chomutov, Spořice)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Češková- Baxová Tereza

tereza.baxova@hofmann-personal.cz

+420 607 063 528

Pro našeho významného klienta z oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodné a šikovné kandidáty na tyto pozice. Jedná se o zaměstnání ve stabilní společnosti. Neváhejte nás oslovit a zjistit více.

Popis pozice

  • montáž autosedaček
  • kompletace (šroubování, potahování, zapojování kabelů)

Požadavky

  • zodpovědnost
  • pracovitost
  • zručnost

Nabídka

  • nástupní mzda 115 Kč/hod.
  • variabilní složka 3.900 Kč/měsíc
  • příplatky za práci dle zákona
  • 13. plat
  • zavodní stravování + automat na chlazenky
  • 5 týdnů dovolené
  • třísměnný provoz
  • příspěvek na dopravu
  • zajištěná svozová doprava (Jirkov, Chomutov); (Litvínov, Most); (Klášterec nad Ohří, Kadaň)