Administrativní podpora Aj+Nj, 26000-34000 CZK/m

Lokalita: Jihomoravský kraj (Brno)

Odměna: 26 - 34 000 Kč/měs

Vaše kontaktní osoba

Floriánová Barbora

barbora.florianova@hofmann-personal.cz

+420 702 233 118

Chcete využívat angličtinu a němčinu na denní bázi? Baví Vás administrativa a práce na PC? Nebo jste čerstvý absolvent a chcete získat praxi?

Pokud ano, pak máme nabídku přímo pro Vás!

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Popis pozice

  • zadávání dat do systému
  • práce s interním systémem
  • komunikace se zákazníky
  • komunikace s dalšími členy týmu

Požadavky

  • komunikativní AJ a NJ (slovem i písmem), další jazyk výhodou
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • dobré analytické a komunikační schopnosti

Nabídka

  • bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • denní využití AJ a NJ
  • stravenky
  • multisport karta
  • teambuildingy
  • jazykové kurzy, volnočasové aktivity apod.