UX Designer

Lokalita: Jihomoravský kraj (Brno)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Floriánová Barbora

barbora.florianova@hofmann-personal.cz

+420 702 233 118

Pokud se ve formálním, strojeném světě necítíte zrovna nejlíp, tak vám nabízíme přátelské, ale velmi profesionální prostředí. Jsme jedna parta a známe se všichni navzájem. Chcete být součástí naší vývojové rodiny?

Popis pozice

Jsme agilní tým a hledáme UX Designera. Jsi ten, co designuje s opravdovou chutí a máte UX nadšení? Spojuje nás vývoj nového softwaru, proto hledáme týmového hráče, co s námi potáhne za jeden ERP provaz. Náš projekt bude unikátem na trhu a ty budeš u toho!

Požadavky

  • Je pro tebe UX tvůj rybník a cítíš se jako ryba v UX vodě?
  • Pokud už umíte prototypovat a testovat, tak je to velký benefit!
  • Jste UX nadšenec?
  • V týmu se komunikuje anglicky, takže je potřeba, abyste se domluvili

A jaký benefit naši zaměstnanci nejvíce oceňují kromě stravenek, 5 týdnů dovolené, sick days, multisport kartičky, vzdělávání, teambuldingů a životního připojištění? Naši firemní kulturu a přátelskou atmosféru!

  • Budete budovat uživatelský panel
  • Budete využívat výzkumné metody, abyste dosáhli svých cílů
  • Budete zodpovědný za designový proces
  • Prototypování od nápadu až po high-fidelity modely bude vaše výzva
  • Sdílení nápadů a diskuze různorodých témat je naší silnou stránkou