Nenáročná práce ve výrobě

Lokalita: Jihomoravský kraj

Odměna: 20 200 - 25 000 Kč/měs

Vaše kontaktní osoba

Anastasiya Khymynets

anastasiya.khymynets@hofmann-personal.cz

+420 702 217 534

Hledáš nenáročnou práci na HPP? Jsi flexibilní a nevadí ti práce na 3 směny? Pošli svůj životopis a já se ti ozvu se všemi potřebnými informacemi.

Popis pozice

Naplň práce:

  • jednoduchá montáž a vizuální kontrola
  • práce vhodná jak pro může, tak pro ženy

Požadavky

  • manuální zručnost – přeci jen se jedná o výrobu
  • ochotu pracovat na 3 směny (ranní, odpolední, noční – směny se střídají po týdnech)

Nabídka

  • mzdu 20200 Kč/měs. - 25000 Kč/měs.
  • dotované závodní stravování – 55%
  • klimatizované prostředí (v létě i v zimě - 25 stupňů)
  • týden dovolené navíc, tedy 25 dnů
  • velice dobrou dopravní dostupnost – zastávka autobusu kousek od firmy.