Montážní dělník/ce

Lokalita: Jihočeský kraj

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Švarcová Lenka

lenka.svarcova@hofmann-personal.cz

+420 702 188 792

Pro našeho klienta, výrobní firmu se sídlem na JINDŘICHOHRADECKU, hledáme vhodné uchazeče/čky na pozici *** MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE ***

Popis pozice

Práce ve výrobě - nastavení parametrů výrobku
Dokončování, balení, montáž a kompletace výrobků
Práce dle pokynů nadřízeného
Dodržování BOZP, PO a pořádku na pracovišti

Požadavky

SOU - vyučen/a
Praxe ve výrobě výhodou
Spolehlivost, pečlivost, trpělivost
Čistý trestní rejstřík

Nabídka

Práce na HPP - nástup ihned
Práce pouze na 2 směny
Výjimečně možnost pouze ranních směn
Práce vhodná svým charakterem spíše pro ženy
Měsíční a pololetní odměny
Příplatky za směnnost, neabsenci a kvalitu
Stravenky
Práce v menším kolektivu