Mistr stavební výroby - Stavební dozor

Lokalita: Praha hl.m.

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Martin Holata

martin.holata@hofmann-personal.cz

+420 702 229 705

Náš klient má ve stavebnictví více než šedesátiletou tradici. V roce 1992 došlo k transformaci společnosti ze státního podniku na akciovou společnost a nyní hledá vhodného kandidáta na pozici Mistra stavební výroby, respektive Stavební dozor.

Popis pozice

Koordinace stavebních prací na svěřené realizační akci.
Vedení dílčích prací na stavebních projektech.
Zodpovědnost za dodržování stanovených plánů, dohled nad prací stavebních dělníků.

Požadavky

Vzdělání ÚSO se zaměřením na pozemní, resp. inženýrské stavby.
Uživatelská znalost práce na PC.
Předchozí, alespoň krátkodobou praxi na obdobné pozici.
Orientace v projektové dokumentaci.
Řidičský průkaz skupiny B.

Nabídka

Stabilní práci v dynamicky se rozvíjející společnosti.
Dobré pracovní a platové podmínky.
Atmosféru rodinné firmy, dobrý kolektiv.
Zajímavé projekty a stavby.
Dlouhodobou spolupráci.