Kontrola kvality - 3 směny

Lokalita: Liberecký kraj (Liberec)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Jana Bílková

jana.bilkova@hofmann-personal.cz

Nabízíme práci kontrolora kvality na hlavní pracovní poměr nebo brigádně na léto.

Popis pozice

3 směnný provoz.
Pracoviště v Liberci - průmyslová zóna jih.
Po zapracování možnost přechodu na trvalý pracovní poměr.

Požadavky

Dobrý zrak na blízko a pečlivost.

Hodinová mzda 105,-/ hod. + 30 % prémie při řádné docházce a plnění zadaných úkolů.
Nástup je požadován ihned.
8 hodinová pracovní doba, ranní směna.
Náborový příspěvek 5.000,- Kč.

V případě zájmu se stavte u nás na pobočce v Liberci.

Sídlíme nedaleko bývalé kavárny Pošta, za divadlem F.X. Šaldy v Mariánské ulici 5A/1382.
Otevírací dny pondělí - čtvrtek 9:00-12:00 13:00-16:00 hodin, pátek 8:00-12:00 13:00-15:00.